اهداف

اهداف ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی شباهنگ آسمان بدون مرز در راستای ارائه خدمات پرواز به مشتریان و با هدف ارتقاء دانش مشتریان به حقوق خود در این صنعت بزرگ ، با به کار گیری تیم هایی مجرب و آگاه ، فعالیت خود را با اخذ مجوز بند الف از هواپیمایی کشوری ،آغاز کرده است .

شباهنگ دارای نقشه راهی است که با ایجاد و تدوین یک فرهنگ سازمانی جدید شکل گرفت . هدف موسسان این شرکت از ابتدا ، ایجاد محیطی متفاوت و با نشاط جهت سرویسی متفاوت به مشتریان است . تیم های تخصصی در خصوص برنامه ها تشکیل شد و خواسته های مسافران ارزیابی گردید و در نهایت چارچوب انتظارات معین شد . نگاه سازمان به آینده و پیش بینی انتظارات مشتریان است ،تا در این چشم انداز ، مشتریان را شگفت زده کند . این مهم ، بسیار چالش زا و در عین حال جذاب و موجب احساسی متفاوت در خانواده و فرهنگ شباهنگ شده است . شباهنگ در ابتدای راه است اما راهی که با دانش غنی و استراتژیک ساخته می شود و بیانگر خدمتی نوین در این بازار است .ما به یک شهر و یک کشور نمی نگریم . شعاع این فرهنگ جدید بین المللی خواهد بود .

با بررسی نیازهای مشتریان به نکاتی رسیدیم که از جهاتی ، بسیار باعث مسرت و از جانب دیگر باعث تامل بیشتراست.مشتریان بسیار هوشمند شده اند ، شرایط را تجزیه و تحلیل می کنند ، با وب و دهکده جهانی مرتبط شده اند و  همه اینها و بیشتر از اینها یک نتیجه به وجود می آورند ، انتظار بالا . حال این مشتریان در روبروی خود با چه چالشهایی طرفند ؟

در تدوین نقشه راهمان ، الگویی ساخته ایم که مشتریانمان در بالاترین جایگاه قرار بگیرند و تمام ارکان بازار در زیر این قله . ما در فکر ایجاد کیفیت برتر در بازار سفر هستیم اما تعهد ما به خانواده شباهنگ ، پیش بینی انتظارت آنها ست.

الگویی که برای این خانواده برگزیده شده است حق واقعی هر انسانی است که می خواهد از قسمتی از هر بازاری بهره ای ببرد . ما افتخار می کنیم که آغاز گر این راه هستیم . شباهنگ می خواهد پیشرو باشد و می داند در این راه چه چالشهایی در پیش دارد اما با داشتن پتانسیل مشتریانش و همچنین بهره گیری از دانش مدرن ، این راه را به سرانجام می رساند .